Home
27 January 2022 ( 56 views )
Advertisements

Natural Skin Firming Methods That Will Work For You

Kilo vermenin en kötü yanı deri sarkmasıdır. Fazla kilolarla uğraşmak kesinlikle heyecan verici ama çoğu zaman çevredeki cilt kütlesini unutuyoruz. Kilo kaybı sizin için hızlıysa, kesinlikle çirkin cilt ruloları ve çatlaklarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Konu cilt sıkılaştırma olduğunda birçok kişinin başvuracağı birçok seçenek vardır. En hızlısı ve en çok etkisi olan ameliyattır. Bu müdahalecidir ve uzun vadede çoğu için pahalı olabilir. Peki, bu süreçte bir kol ve bir bacağınızı kaybetmek zorunda kalmadan doğal, pürüzsüz ve sıkı bir cilt için doğal cilt oluşumuna nasıl gideceksiniz?

Su iç

Günde yaklaşık 8 bardak su içmek, yüzünüzdeki ve boynunuzdaki tüm sarkan derinin vücudun geri kalanıyla uyumlu olmasını sağlamak için uzun bir yol kat edecektir. Su, cildi nemlendirerek kolajen dokusunu sıkılaştırmaya yardımcı olur ve bu da ona sağlam bir dokunuş verir ve bu da çevresindeki cildi oluşturur. Su ayrıca vücuttaki herhangi bir toksinden kurtulur ve aynı zamanda cildin zamanla esnek kalmasını sağlar. Bu, kilo verme programınızdan geçerken bile yapılması gereken hızlı ve basit bir yöntemdir.

nemlendirmek

Doğal cilt sıkılaştırmanın en etkili yollarından biri E vitamini yönünden zengin nemlendirici ürünlerin kullanılmasıdır. Bunlar özellikle badem yağı içeren ürünlerdir. Bileşiklerle birlikte gelen iyi bir dokuyu korurken cildiniz kısa sürede esnek ve sıkı hale gelecektir. Bu bileşikler, daha iyi görünen bir cilt için kolajen ve cilt dokusunu harekete geçiren cildin katmanlarına derinlemesine sızan doğal bileşenlerle birlikte gelir.

Güneş

kremi Güneşin UV ışınları, cilde zarar vermenin en büyük suçlusu. Güneş kremi, bu zararlı ışınları uzak tutmaya yardımcı olur, cildinizi korur ve iyileşmesini ve sıkılaşmasını sağlar. İyi bir güneş kremi, özellikle cildin sıklıkla güneşe maruz kalan herhangi bir bölgesinde kırışmayı önleyecektir.

diyet

Kilo vermenize ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olan bir tanrı diyeti size çok iyi gelecektir. Diyetinizin, cildin sıkılaşması ve sıkılaşması için çok önemli olan omega 3 yağ asitleri, esansiyel yağ asitleri, antioksidanlar ve vitaminler açısından zengin olduğundan emin olun. Bu yemekler avokado, balık ve balık yağları ile keten tohumu içerir.

Yüz maskesi

Salatalık ve özel çamur gibi cildi sıkılaştıran doğal maddelerden oluşan bir yüz maskesi yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecektir. Cilt ovma ayrıca zamanla ölü cilt katmanlarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu, evinizin rahatlığında iyi bir spadan yapılabilir.

Egzersizler

Cildi gergin tutmak için tasarlanmış vücut egzersizlerinin yanı sıra yüz egzersizleri de vardır. Spor salonuna gitmekten çekinmiyorsanız, bunlar doğal bir cilt sıkılaştırması için iyi bir başlangıçtır. Bazıları evde taşınabilecek kadar basittir.


Yazan: alekis

Recommended Videos

Advertisements

You may also like

Nene Hatun from Erzurum and her Heroism Establishment of Joint Stock Company - Joint Stock Company According to Turkish Law What is the function of the judge and the public prosecutor in criminal proceedings in German Law? Different stages of the criminal process 10 Great Sculptors Who Changed the History of Art