Home
26 January 2022 ( 12 views )
Advertisements

Increasing Complaints About Deterioration of DualSense Triggers | PS5

Reddit'te ve çeşitli şekillerde DualSense tetikleyicilerinde bozulma olduğunu söyleyen PS5 kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor.
İlk başta, birkaç kullanıcı tetikleyicilerinin bozulduğunu söyledi ve bunun yanlış kullanımdan kaynaklanabileceği düşünülüyordu. Genel bir şikayet olmadığı için herhangi bir problem yaşanmadı. Ancak artan sayıları DualSense Tetikleyicilerin bozulması gibi farklı bir sorun olup olmadığı sorusunu gündeme getiriyor.

Örneğin, bir oyuncu Miles Morales oynarken, R2 tetiği aniden basma işlevini kaybetti ve yanıt vermeyi kesti. Diğer durumlarda ani bir yırtılma hissi olduğu ve tetikleyicilerin hassasiyetini kaybettiği söylendi. Küçük bir aramadan sonra, Reddit'teki 1000'den fazla mesaj, DualSense Tetikleyicilerinin bozulmasından bahsediyor.
Mesajlarla ilgili en yaygın şey, R2 tetikleyicisinde olmalarıdır. PS5 konsol satışlarının artmasına gelince, bu sorunla karşılaşan oyuncu sayısı artacak gibi görünüyor. Nintendo Switch'in ünlü 'sürüklenen' joycon sorunu birkaç örnekle başladı. Zamanla, çok sayıda kullanıcı bu sorundan muzdarip oldu ve Nintendo sorunu kabul etti ve özür diledi. Oyun dünyasında PlayStation 5 ile ilgili daha fazla sorun yaşanabilecek gibi görünüyor.

Recommended Videos

Advertisements

You may also like

Pamper yourself by Home Manicure Top 10 Bizarre And Riveting Facts About The Guillotine Transfer of Shares in a Cooperative Company Ibn Khaldun's Theory of "Revolutionary Phases of States"