Home
27 January 2022 ( 15 views )
Advertisements

Herbal Solution to Underarm Darkening

Karanlık bir koltuk altı, özellikle yaz aylarında güzelliğinizin "sabotajcısı" dır. Bu sorunun ana nedenlerinin neler olduğunu öğrenin ve bazı etkili bitkisel çözümler kullanın. Yaz aylarında cildiniz her zamankinden daha fazla maruz kalıyor. Mükemmel tekdüzeliğini, güneş ışığından, terlemeden ve diğer dış etkenlerden karanlık alanların olmadığını iddia etmek doğaldır. Yaz tüm cazibesiyle geldi ve siz sadece mükemmel görünmeyi kabul etmiyorsunuz. Bu tavrı teşvik ediyoruz ve koltuk altı bölgesindeki koyu ten renginin yalnızca karşılaştığınız bir rahatsızlık olmadığına sizi temin ederiz. Sebepler, vücut yapınızdan giyime ve çeşitli hastalıklara kadar farklı olabilir. Vücut yapısı, eğer çok atletikseniz, ayaklarınız mükemmel bir şekilde hizalıdır ve yürürken uyluklarınız birbirine değme eğilimindedir, bu da onun sürtünmesine ve tahriş olmasına neden olur. Benzer şekilde, fazladan birkaç kilonuz varsa, aynı fenomen koltuk altı hiperpigmentasyonuna neden olur; aşırı ısı aşırı ısı nedeniyle terleme ciltte sürtünmeye duyarlı bölgelerin koyulaşmasına neden olur; çeşitli hastalıklar şeker hastalığı veya vücudun belirli bölgelerinde koyu cilt renginin bir belirtisi olarak bazı mantar enfeksiyonları.

İşte koyu koltuk altları için bazı bitkisel çözümler:
İnanıyor musunuz ya da inanmıyorsunuz, pigmentli koyu renkli koltuk altları, ister doğrudan taze yıkanmış cilde sodyum bikarbonat tozu ile tedavi edilebilir, ister bu bileşen ve limon suyuyla bir macun hazırlanabilir. Aynı anda dışarı çıkın ve koku yapın ya da birkaç pamuğu hindistancevizi yağına batırıp her gece koyu renkli koltuk altlarınızı parlatabilirsiniz. 4'e bir limonu kesin ve duştan sonra bölümlerden birini kullanarak koyu renkli koltuk altlarınıza masaj yapın. Bir çiğ patatesin suyunu alın ve koltuk altlarınızı bir pamuk topuyla parlatın. Gül suyuyla karıştırılmış sandal ağacı tozu da bir başka mükemmel çözümdür.
1/2 çay kaşığı zerdeçal tozu, iki çay kaşığı limon suyu ve 200 ml yoğurdu karıştırın. Sorunlu bölgelerinize masaj yapın ve yaklaşık 15 dakika bekleyin. Bu ritüeli iki hafta boyunca her gün tekrarlayın. Daha hafif bir cilde sahip olacaksınız.
Kurutulmuş portakal kabuğu, yoğurt ve yulaf ezmesini birleştirin, ardından bu karışımı bacakların arasına uygulayın. Ölü deriden kurtulursunuz ve pigmentasyon daha az görünür hale gelir. Papaya özü de işe yarıyor.
Süt ve krema ile karıştırılan zerdeçal tozu, hassas cildi nemlendirir ve aynı zamanda beyazlatır.
Limon suyu ve yağ banyosu karışımı belinizde harikalar yaratacaktır: Sorunlu bölgelere uygulayın ve 30 dakika bekletin. Meyan sabunu ve rekor sürede sorundan kurtulur.


Yazan: Funky20

Recommended Videos

Advertisements

You may also like

Digital Transformation Report | Review about different technologies Hair Care Tips For Girls With Curly Natural Hair! Decreasing the Core Capital TTK art. 473 How Botox Works And Its Alternatives